Įsigijo Fallout 4 už kamštukus?

Fallout-4-logo

Visus Fallout serijos gerbėjus nudžiugino, kai Bethesda Softworks atskleidė kurianti naują serijos atstovą – Fallout 4. Vienas iš tokių entuziastų, užsinorėjo, iš anksto, įsigyti žaidimą, tik sumokėjo ne įprastais pinigais, bet savo butelių kamštukų kolekcija. Skamba neįtikėtinai, tačiau taip pasielgė gerbėjas, vardu Setas.

Jis parašė laišką, Bethesda Softworks kompanijai, kuriame išsakė norą įsigyti Fallout 4, už kamštukų kolekciją. Visa tai Setas išsiuntė paštu, bet prieš tai paviešino, šio įvykio, nuotraukas internete, pridurdamas:

Fallout 3 buvo, mano, mylimiausias žaidimas, kelerius metus, tuo metu man ir atėjo mintis kaupti butelių kamštukus. Besimokydamas universitete, bakalauro programoje (4,5 metai) ir po to magistre (3 metai) daug gėriau ir sukaupiau, virš 5 kilogramų, kamštukų kolekciją.

Metas Grandstafas – Bethesda kompanijos pasaulinės bendruomenės vadovas, savo Twitter paskyroje pranešė ir parodė, kad gavo kamštukų siuntinį ir pažadėjo, kad Setas gaus savo Fallout 4 kopija, kai tik žaidimas bus išleistas, lapkričio mėnesį. Nes jis – pirmasis sumanęs taip nusipirkti žaidimą. Todėl galima suprasti, kad kitiems, toks pat, bandymas nebebus sėkmingas.

Šaltinis: PCgamer.com

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą