„CD Projekt RED“ gavo 7 milijonus dolerių

CD-Projekt-RED

„CD Projekt RED“ – viena iš garsiausių kompiuterinių žaidimų kompanijų, įsikūrusi Lenkijoje, kuri žinoma už „The Witcher“ žaidimų seriją. Jų darbą įvertino ne tik visas žaidėjų pasaulis, bet ir Lenkijos vyriausybė. Ji „CD Projekt RED“ skyrė 7 milijonus dolerių, kaip ir kitoms šalies žaidimus kuriančioms studijoms. Kad būtų sukurtos naujos technologijos žaidimams ir Lenkija iškelta tarp lydekaujančių šalių pasaulyje, kompiuterinių žaidimų kūrime.

Šie pinigai bus skirti sukurti:

  • Miesto kūrimas. Technologija, skirta sukurti gyvą miesto atmosferą, kintančią realiu laiku. Šis kūrimo įrankis padės sukurti didelius, aukštos kokybės, atviro pasaulio žaidimus, paremtus dirbtiniu intelektu.
  • Animacijos potyris. Technologija, kuri galės kurti aukštos kokybės veido ir kūno animacijas, skirtas RPG ir atviro pasaulio žaidimams. Taip pat bus sukurti ir įrankiai, viskam lengviau valdyti.
  • Kinematografinis pojūtis. Technologija, suteikianti įrankius, pritaikytus kurti kinematografinius elementus, kokybe neatsiliekančius nuo filmų. Šie įrankiai bus pritaikyti RPG atviro pasaulio žaidimams kurti.
  • Beribis daugelio žaidėjų režimas. Technologija, padėsianti sukurti unikalią patirtį, daugelio žaidėjų režime. Ji palengvins oponentų paiešką ir kūrimo bei tobulinimo galimybes, kūrėjams.

Net neabejojama, kad šios technologijos bus pritaikytos „CD Projekt RED“ jau kuriamame žaidime „Cyberpunk 2077“. Pinigines injekcijas iš Lenkijos vyriausybės gavo ir kitos šalies studijos. Viena iš jų yra „Techland“, kurie kurs prototipinį pirmo asmens fantazijų RPG žaidimą. Taip pat pinigų gavo: „CI Games“, „The Farm 51“, ir „Bloober Team“.

Šaltiniai: Rock, paper, shotgun, VG247

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą