Moteris prisiteisė daugiau nei 100 tūkst. dolerių iš „McDonald’s“!

Mcdonalds-pinigu-prisiteisimas

67 metų Esterė Brake iš Otavos Ontarijo Kanados prisiteisė daugiau nei 100 tūkstančių Kanados dolerių, arba daugiau nei 66 tūkstančius eurų, iš „McDonald’s“ greitojo maisto tinklo. Ši suma buvo priteista už tai, kad moteris buvo neteisėtai atleista.

Moteris „McDonald’s“ tinkle pradėjo dirbti nuo 1986 metų. Tačiau 2012 metais jai buvo leista pasirinkti: būti pažemintai pareigose arba atleistai, Brake nesutikus būti pažemintai, ji buvo atleista. Po tokio įmonės sprendimo ji kreipėsi į teismą, dėl neteisėto atleidimo iš darbo.

2016 metais teistas patenkino Esterės skundą ir liepė „McDonald’s“ tinklui sumokėti 105 tūkstančius Kanados dolerių bei visas teismo išlaidas. Tačiau tinklas tokį nuosprendį apskundė, nors galiausiai Ontarijo miesto apeliacinis teismas paliko galioti ankstesnį sprendimą.

„Tikriausiai jie manė, kad galiausiai pasiduosiu po kelių mėnesių ar metų, tačiau aš nesu toks asmuo, kuris pasiduoda“, – sakė Esterė Brake.

Į Otavą Esterė Brake persikėlė 1999 metais ir pradėjo dirbti vietiniame „McDonald’s“ restorane. 2004 metais ji buvo paaukštinta pareigose ir tapo vadybininke. Moters darbas sulaukė aukščiausių įvertinimų, iki pat 2011 metų lapkričio mėnesio.

Tuo laikotarpiu jai buvo paskirta valdyti „McDonald’s“ restoraną, esantį priemiestyje, kuris tuomet turėjo sunkumų.  Kaip teigė pati Esterė, ji dirbo po 12 valandų per dieną, septynias dienas per savaitę.

Teismo metu teisėjas pripažino, kad Esterė Brake turėjo tam tikrų sunkumų, tačiau jos rezultatai įrodė, kad ji buvo vertinga darbuotoja.

Brake dabar dirba kasininke, namų priežiūros parduotuvėje ir nežada trauktis į pensiją.

Šaltinis: BBC

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą