Bastantis po apleistus atrakcionus

Žaislinė-mašinėlė_Berlynas

Atrakcionai, kažkada sutraukdavę gausybę lankytojų, dabar stovi it apleisti ir apkeroję, šiurpą keliantys, monstrai. Nors kažkuriuo laiku suteikdavo lankytojams ne mažai džiaugsmo ir gerų prisiminimų.

Didžiulis Guliveris guli ant nugaros sugautas ir surištas savo „Guliverio karalystėje“, Japonijoje. Šis parkas buvo pastatytas remiantis pagal Jonathan’o Swift’o knygą „Guliverio kelionės“ ir buvo įkurtas netoli garsiojo Mount Fuji kalno. Jis taip pat – šalimais Aokigahara miško, kuris yra siejamas su demonais ir beje, populiari vieta žudytis.

Guliveris_Japonija

Apsemtas „Six Flags Great Adventure“ taip ir buvo paliktas po Naująjį Orleaną apėmusio uragano Katrina 2005-iais metais.

Six-Flags-Great-Adventure_Amerika

Žolėmis ir vijokliais stovi sau apaugę elektriniai automobiliai Pripetės mieste, po Černobilio atominės jėgainės sprogimo, Ukrainoje 1986-iais metais.

Černobilis_Ukraina

Ančiukų atrakcionas, tik viena iš „Okpo Land“ pasilinksminimo vietų, kurios traukė lankytus Pietų Korėjoje, net 20-imt metų, kol pasipylė nelaimės ir po to teko viską uždaryti.

Žasiukai_Pietų-Korėja

Kažkada buvęs velnio rato dalimi, šis T-Rex’o modelis dabar trūnija, nors populiariuoju laikotarpiu, sugebėdavo pritraukti 1,5 milijonus lankytojų per metus, kadangi buvo vienintelis atrakcionų parkas Rytų Berlyne. Uždaryti teko 2001-iais metais, kai savininkai buvo įkalinti už bandymą įveržti 180kg kokaino į Vokietiją iš Peru, juos patalpinę viename iš savo atrakcionų.

T-Rex_Vokietija

Delfino skeletas išnyra iš po šakų ir primena, kad buvo linksmaisiais kalneliais, Ruandoje.

Delfinai_Ruanda

Gana šiurpiai atrodantis atrakcionas, paniręs į rūką, atmena senus gerus „Nara Dreamland“ parko laikus. Jis buvo pastatytas jau tikrai senai, 1961-iais metais, Japonijoje, kaip atsakas į Disneyland’ą, visgi pasenęs, sulaukė savo uždarymo dienos 2006-iais metais ir taip tebestovi iki šios dienos.

Linksmieji-Kalniukai_Japonija

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą