Kas vyksta išgėrus 35 viagros tabletes?

Viagra

Daugelis žino, kad medikamentus reikia naudoti atsakingai ir recepte ar informaciniame lapelyje nurodytais kiekiais, bet kas nutinka, kai to – nesilaikoma?

36-ių metų tinkuotojas Danielis Medfortas patyrė tai savo kailiu, kai besilinksmindamas su draugu per valandą prarijo 35 viagros tabletes, kad „pažiūrėtų kas nutiks“.  Po šio įvykio, kaip pats Danielis teigė: „pasidarė bloga, silpna, svaigo galva ir ėmiau matyti haliucinacijas. Viskas vaizdas pasidarė žalios spalvos ir žinoma sulaukiau nesibaigiančios erekcijos.“. Grįžęs namo viską prisipažino savo žmonai, kuri galiausiai iškvietė greitąją pagalbą.

Ligoninėje teko praleisti 36 valandas, ten: „paramedikai buvo tikrai profesionalūs, tačiau matėsi, kad jie iš visų jėgų stengėsi nesijuokti, manim besirūpindami.“, – sakė jis.

Viuagra – nėra žaislas, šį vaistą reikia vartoti atsakingai. Suvartojus per didelį kiekį gali kilti: skausmas krūtinėje, pykinimas, padidėjęs pulsas, alpimas nuo per mažo kraujo spaudimo, smegenų pažeidimas ar net mirtis.

Šaltinis: The Sun.

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą