5 būdai kaip išvengti pagirių

pagirios

Sunkios pagirios kankina visus, po linksmo ir siautulingo šventinio vakarėlio, kai kitą dieną tikrai stipriai skauda galvą. Vieni naudoja specialius vaistus, kiti pažįstamų sužinotus metodus, bet mes pateiksime 5 natūralius būdus kaip to išvengti.

1. Aukštos kokybės alkoholis: Labai svarbu, kad gėrimas būtų aukštos kokybės ir ne pigūs ar apteršti su kenksmingomis medžiagomis, kaip metanolis.

2. Vanduo: Prieš išeidami į vakarėlį nepamirškite išgerti dvi stiklines vandens, po vieną stiklinę kol švęsite ir dar dvi stiklines grįžus. Tai padės išlaikyti pakankamą vandens kiekį kūne.

3. Lengvas ir maistingas maistas: Suvalgykite lengvo maisto prieš pradėdami gerti, sveikieji riebalai ir anglevandeniai, tokie kaip duona, riešutai ar vaisiai. Kai skrandis pilnas, alkoholis bus įsisavinamas lėčiau, taip kepenys spės su juo susidoroti efektyviau.

4. Kava ir rūkymas: Moksliniai tyrimai įrodė, kad dažnas rūkymas ar kofeino turinčių produktų vartojimas sukelia dar didesnį pagirių jausmą, kitą dieną.

5. Stikliukas alkoholio: Vienas iš populiaresnių būdų kovoti prieš pagirias – išgerti dar vieną stikliuką, vakar gerto alkoholio. Jo molekulės turi savybę sumažinti šalutinių produktų poveikį, sukeltą virškinamo alkoholio, bent kelioms valandoms.

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą