Slapti kambariai lėktuvuose apie kuriuos nieko nežinojote!

Slapti kambariai Boeing 777

Skridę lėktuvu pripažins, kad skrydžiai – vargina ir todėl dažnai ima miegas. Ilgų skrydžių metu pavargsta ir lėktuvo įgula. Ar kada pagalvojote, kur jie ilsisi? Daugumoje Boeing 773, 777, 787 ar Airbus A380 modelių – sukurti slapti kambariai apie kuriuos ne daug kas žino.

Žinoma, kad viskas priklauso nuo lėktuvo modelio, bet dažniausiai tokie kambariai yra įrengti už pilotų kabinos, virš keleivių galvų. Kaip šiame Boeing 777 modelyje.

Į tokius kambarius veda slapti laiptai, kurie yra paslėpti už durų ir jas atidaryti galima tik su kodų kortele ar raktu.

Laiptai, vedantys į kambarius

Nors, kai kuriuose orlaiviuose („American Airline“ Boeing 773) į tokius kambarius patenkama per liuką, kurio išorė – panaši į lentyną, daiktams susidėti.

Kambarių liukas Boeing 773

Užlipus į viršų yra randamos belangės poilsio vietos, galinčios įkurdinti iki septinių arba aštuonių (priklausomai nuo oro linijų) įgulos narių, vienu metu. Taip atrodo Boeing 787 Dreamliner lėktuvo poilsio vietos.

Miegamos vietos Boeing 787 Dreamliner

Šiame Airbus A380 („Malaysian Air“ oro linijos) įkurdinti gultai yra išdėstyti dviem aukštais.

Dviaukščiai gultai Airbus A380

O štai kaip viskas atrodo kitame Airbus A380 modelyje.

Miegamos vietos Airbus A380

Šalia miegamųjų vietų, dažniausiai, yra pakabos, veidrodžiai ir asmeninė spintelė. Kaip ir antklodės ir paklodės ar net pižamos.

Miegomųjų vietų patogumai

Boeing 777 laineriuose yra įrengtos atskiros vietos plotams. Ten galima atrasti dvi lovas ir kėdes bei kriauklę, tualetą ar spintelę, priklausomai nuo oro linijų pasirinkimo.

Pilotų poilsis Boeing 777

Šaltinis: The Insider

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą