Lėktuvu skrido tik trise!

Skrydis-lektuvu-trise

Skridę lėktuvu pripažins, kad kiekvienas lėktuvo reisas būna pripildytas ne viena dešimtimi keleivių. Tačiau vieno skrydžio metu skrido tik 3 keleivės, kurios pripažino, kad jautėsi kaip, pasaulinio lygio, garsios žvaigždės. Tos trys laimingosios, tai Laura Stevens (34) ir jos draugės: Sara Hunt (35) ir Laurie-Lin Waller (33). Draugės gruodžio 18 dieną išvyko trijų dienų atostogų, į Gibraltarą ir jau planavo skristi į Londoną. Bet jų skrydis buvo atidėtas, tačiau jos sugebėjo pavėluoti į sekantį skrydį ir papuolė į tą, kuriame buvo tik jos vienos. Taip nutiko dėl to, kad visi kiti keleiviai buvo sutalpinti į ankstesnį skrydį.

Jautėmės it tikros žvaigždės, nes buvome vaišinamos šampanu ir mumis elgėsi kaip su VIP svečiais. Lėktuvas taip greitai pakilo, kad atrodė, jog skristume privačiame lėktuve. Tai buvo neužmirštama patirtis, kurios nepamiršime visą gyvenimą. Geriausia Kalėdinė dovana, – sakė Laura Stevens.

Joms pasisekė ir dėl to, kad vietoj to, kad skristų verslo klasėje, jos buvo perkeltos į pirmąją klasę. Bei gavo pilnavertį maitinimą, kurį gauna tik aukščiausios klasės keleiviai. Jos spėjo ne tik pasimėgauti ne paprastu skrydžiu, bet ir įsiamžinti nuotraukose. Skrydis truko apie dvi su puse valandos, jį vykdė „British Airways“ oro linijos.

Šaltinis: telegraph.co.uk

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą