Jauniausia pilotų pora pasaulyje!

jauniausia-pilotu-komanda

Kapitonę Keitę McWilliams ir antrąjį pilotą Luką Elsworthtą būtų galima vadinti jauniausia pilotų komanda pasaulyje! Keitė McWilliams yra tik 26 metų, tad ji yra viena iš jauniausių komercinių oro linijų kapitonių, o Lukas Elsworthtas – vienas iš jauniausių antrųjų pilotų, nes jam – tik 19 metų. Jų bendras amžiaus vidurkis siekia tik 45 metus.

Keitė McWilliams įstojo į aviacijos mokyklą būdama 19 metų ir po dviejų metų pradėjo dirbti „easyJet“ kompanijoje ir tapo antrąja pilote bei ne taip senai tapo kapitone. Šiuo metu ji skraidina keleivius net į 100 skirtingų oro uostų pasaulyje.

Šiuo metu manęs dažnai klausia kiek man yra matų. Dažniausiai to klausia lėktuvo komanda, tačiau tokių klausimų sulaukiu ir iš keleivių. Kai pasakau, kad man – 26 metai, visi nustemba ir susižavi, kad tiek pasiekiau, tokiame jauname amžiuje, – sakė Keitė McWilliams.

Iš 130 tūkstančių pilotų, tik 450 yra moterys, todėl tikimasi, kad Keitės pavyzdys paskatins moteris siekti tokių pačių aukštumų, komercinėje aviacijoje. „easyJet“ jau inicijavo iniciatyvą, turinčią paskatinti moteris tapti pilotėmis ir padidinti moterų piločių skaičių kone dvigubai.

Šaltiniai: CNN ir Business Insider

Gali taip pat patikti...

Parašykite komentarą